SÜPER KANKALAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SÜPER KANKALAR

SÜPER KIZLAR

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bizim Çocuklar

2 posters
YazarMesaj
Süper-Kankalar-Gülçin
ADMİN
ADMİN
Süper-Kankalar-Gülçin

Bizim Çocuklar Empty
MesajKonu: Bizim Çocuklar   Bizim Çocuklar Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 6:32 pm

Yaşları 8 ile 10 arasında değişen dört çocuktan kurulu grubun ilk albümlerinde, 'Daha Dün Annemizin Kollarında', 'Bak Postacı Geliyor', 'Mini Mini Kuş' ve 'Ali Baba'nın Çiftliği' gibi sevilen çocuk şarkılardan oluşan potporinin yanı sıra, 'Arı Vız Vız ' ve Küçük Kurbağa' adlı anonim çocuk şarkılarına da var. Bu şarkıları hip hop, RNB ve rap tarzıyla yorumlamaya çalışan Aleyna, Eda, İrem ve Yosi'den oluşan Bizim Çocuklar, 5 Mayıs'ta müzik marketlerdeki yerlerini aldı.

Alıntıdır.
Yorumlarınızı alıyım off yha daha ben albüm çıkartamadım yha
Süper-Kankalar-Cemre
ADMİN
ADMİN
Süper-Kankalar-Cemre

Bizim Çocuklar Empty
MesajKonu: Geri: Bizim Çocuklar   Bizim Çocuklar Icon_minitimeSalı Haz. 10, 2008 12:01 pm

ilk söyediğinde de ağladım biz kaç yaşındayız bir şey beceremedik Sad Sad
Süper-Kankalar-Gülçin
ADMİN
ADMİN
Süper-Kankalar-Gülçin

Bizim Çocuklar Empty
MesajKonu: Geri: Bizim Çocuklar   Bizim Çocuklar Icon_minitimeSalı Haz. 10, 2008 12:19 pm

Bende Magazinde izlediğimde ağladım bizi bir keşfetseler o çocukların yüzüne bakılmaz.

Bizim Çocuklar
1 sayfadaki 1 sayfası